tlo1

Pomoc online

PSYCHOTERAPIA ON LINE
– Nie wiesz, co robić? Czujesz, że utknąłeś?
– Zycie przynosi Ci stale niepokój, lęk, niepewność?
– Dotychczasowe metody radzenia sobie przestały działać?
Czujesz, ze jesteś w błędnym kole?
Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś tak, warto abyś skonsultował się z psychoterapeutą.
Jeśli jednak w Twojej okolicy nie ma psychoterapeutów lub masz utrudnione korzystanie z psychoterapii stacjonarnej z powodu pracy (np. za granicą), opieki na dzieckiem lub innych zobowiązań skorzystaj z psychoterapii przez Skype.

JAK SKUTECZNA JEST TERAPIA PRZEZ SKYPE`A?
Jest to stosunkowo nowy sposób dostarczania pomocy psychologicznej, ale istnieje wiele badań, analizujących skuteczność terapii opartych na Skype-sesjach. Wyniki statystyczne pokazały, że można uzyskać znaczną poprawę zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia dzięki psychoterapii przez Skype`a. Badania wykazały również, że leczenie przez video-sesje miało podobną skuteczność w porównaniu do terapii twarzą w twarz i że zadowolenie wśród klientów zostało ocenione jako wysokie. Psychoterapia przez Skype korzysta z tych samych czynników leczących co terapia twarzą w twarz.

CZY TO JEST BEZPIECZNE?
Skype jest bezpieczną aplikacją, która wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES). Oznacza to, że to jest bardzo trudne dla osoby trzeciej, aby włamać się do rozmowy. Najlepiej jest stosować, gdy obie strony mają niezawodny dostęp do Internetu.

Gabinet we Wschowie
ul. Ogrodowa 11
67-400 Wschowa

Gabinet w Głogowie
ul. Długa 64A
67-200 Głogów

‭+48 518 055 361‬
jpiech@terapia-piech.pl

 

Call Now