tlo1

Psychoterapia online krok po kroku

Krok 1. Kontakt przez e-mail.
Na początku proszę o kontakt majlowy z opisem obecnej sytuacji, która stanowi przyczynę zgłoszenia
Nie musi być to bardzo szczegółowe objaśnienie, wystarczy zarys tego, co skłoniło Cię do kontaktu. Uwzględnij też informację o tym, czy możesz przybyć na pierwszą sesję konsultacyjną do gabinetu w Lesznie lub we Wschowie. Podaj również swój login na Skype.

Krok 2. Odpowiedź majlowa.
W ciągu 24 godzin od poniedziałku do piątku otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia wraz z terminem pierwszego zgłoszenia na terapię. Jeśli to możliwe, na pierwszą sesję konsultacyjną zapraszam do gabinetu. Jeśli jest to całkowicie niewykonalne, wówczas podaję termin sesji przez Skype’a.

Krok 3. Przygotowanie do sesji online
Upewnij się, że do komputera podłączony jest mikrofon i kamera. Sprawdź też czy komputer jest podłączony do internetu. Postaraj się wyłączyć telefon oraz inne urządzenia, które mogłyby przeszkadzać ci w trakcie sesji.

Krok 4. Kontakt przez Skype`a
W ustalonym terminie skontaktuję się z Tobą na Skype, dlatego proszę aby włączyć komunikator przynajmniej parę minut przed umówionym czasem sesji online. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł być dostępny w umówionym terminie, proszę postaraj się o tym uprzedzić z 24 godzinnym wyprzedzeniem.

Gabinet we Wschowie
ul. Ogrodowa 11
67-400 Wschowa

Gabinet w Głogowie
ul. Długa 64A
67-200 Głogów

‭+48 518 055 361‬
jpiech@terapia-piech.pl

 

Call Now